značka

Zakladatelkou značky Beata RAJSKA je špičková módní návrhářka Mgr. Beata Rajská, která pod touto značkou tvoří od roku 1997. Se svou tvorbou se prezentovala na mnoha módních přehlídkách v tuzemsku i v zahraničí (např. v Moskvě, St. Petersburgu, Varšavě, Berlíně, Londýně, Mexico City). Se svou značkou dosáhla Beata Rajská mnoha úspěchů a milníků, jako hlavní je třeba zmínit účast na Miss České republiky v letech 2001, 2002, 2003 a 2004. Připravila modely pro zástupkyně České republiky v soutěžích Miss International v Tokiu, Miss Europe V Paříži, Miss World v Londýně a v Číně, Miss Universe v Kolumbii a v Peru, Miss World Tourism v Kolumbii, kde mezi 65 účastnicemi zástupkyně ČR přivezla titul nejkrásnější večerní šaty.

Značka Beata Rajska nabízí svým zákaznicím nejen originální luxusní modely k zakoupení přímo v butiku. Ale také šití zakázkových modelů přímo na konkrétní zákaznici podle jejich představ.

Dále značka nabízí realizaci módních přehlídek na klíč s osobní účastí paní Beaty Rajské a známých modelek z řad Miss. Semináře a přednášky vedené paní Beatou Rajskou na témy oděv v byznysu, protokolární oděv atd.

Značka již šestým rokem vydává svůj kalendář, kde nabízí partnerům možnost propagace.

Pro bližší informace ohledně aktivit značky kontaktujte Michaelu Houf, která vám dotazy ráda zodpoví.