aktuality

PLES V ŽITĚ 2014

8.3.2014 se ve Žďárském Domě kultury uskutečnil 10.ročník plesu Beaty Rajské V ŽITĚ, tentokrát s podtitulem MDŽ. Motiv byl patrný nejen na vstupenkách na akci, ale také na kytkách, které byly v průběhu večera odevzdány na podiu a samozřejmě na moderátorovi akce. Petr Salava byl ozdoben klasickou kytkou svátku žen – rudým karafiátem.

Beata vítala hosty v předsálí Domu kultury již tradičně za doprovodu Cimbálové muziky Ladislava Pavluše, kde se hosté mohli s módní návrhářkou také vyfotit.

Petr Salava zahájil ples přípitkem spolu s Beatou Rajskou, paní poslankyní Miroslavou Němcovou, která měla nad letošním plesem patronát a panem Ladislavem Chebenem – jednatelem společnosti GCE, s.r.o., generálním partnerem letošního plesu. Po společném přípitku následovala krátká inventura předešlých ročníků plesu a hvězd, které na uplynulých devíti ročnících plesu zazářily.

O předtančení ve stylu Moulin Rouge se letos postaral taneční pár Markéta Josková a Ondřej Bouška z tanečního klubu TKG Hlinsko.

První pěveckou hvězdou letošního plesu byla Leona Machalková, která narychlo zastoupila nemocnou Jitku Zelenkovou. Netradičně se jako zpěvačka představila také Česká Miss 2010 Jitka Válková.  Před vystoupením ale stihla předvést i několik modelů z kolekce BOD VZLETU na módní přehlídce. Spolu s Jitkou na přehlídce zazářila také Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

Hlavní hvězdou večera byla československá legenda na poli populární hudby – skupina ELÁN. 12 písní s kapelou notoval snad celý sál naplněný do posledního místa.

Nechyběla ani Oldies Disco Petra Salavy, kterou Beata zahájila tancem na podiu.

O hudbu se v průběhu večera starala také kapela Marathon Band, která uzavírala program na hlavním sále v brzkých ranních hodinách.

Na závěr dodejme, že Beata na letošním plese protančila troje střevíce a už plánuje další ročník plesu V ŽITĚ.

 

foto: Nikola Adlerová a Dalibor Konopáč