aktuality

KALENDÁŘ BEATA RAJSKA BOD VZLETU 2014

Letos jsme připravili již devátý ročník stolního kalendáře s modely z kolekce BOD VZLETU. Obvykle byl kalendář catwalk z módní přehlídky, letos poprvé jsme kolekci fotili v atelieru. Fotila Petra Ficová a tváří kalendáře se staly Veronika Chmelířová - Procházková, Zuzana Jaddai Rosáková, Soňa Sochorová a Marie Veselovská.

Graficky kalendář zpracoval Tomáš Dočkal, www.dockladesign.com a krásnou formu mu dala tiskárna Grafico www.grafico.cz

Citáty doplňovala autorka a my poskytneme vám aspoň úvod:

Každý máme „křídla“ je na nás je objevit a najít bod vzletu.

Je opět před přehlídkou… Sedím v nočním tichu a neustále se vracím myšlenkami k tomu, jak do kostela, který jsme si vybrali na přehlídku, dostanu tak obrovský počet lidí, který tam chci pozvat? Možná se tam vtěsnají, ale co všechno se stane, než se dostanou na místo u mola? Bude na ně sněžit? Budou stát v chumlu? Nebudou mít komfort prostoru?

A v ten moment se vracím k tématu přehlídky. K Bodu vzletu… Vždyť právě k Bodu vzletu mě inspirovala Afrika. Co vše jsem tam neměla a přitom jsem zjistila, že to přežiju, že velká část toho, co mám, je tak trochu navíc.

Že to vše chce velkorysejší přístup, toleranci, možná i pokoru, která potom přináší velkou radost z věcí jiných. Přináší osvobození.

Odešla jsem pomáhat… a sama jsem našla křídla.

Hodně prostoru pro létání v roce 2014 Vám přeji

S úctou

Beata Rajská